Michal Vavřín – Zemědělské a komunální služby, zemní práce

+420 728 784 482

Firma Michal Vavřín – Zemědělské a komunální služby, zemní práce je na trhu od roku 2013, sídlí v okrese Nový Jičín, nedaleko zříceniny hradu Starý Jičín, v obci Starojická Lhota. Poskytujeme služby v rámci Moravskoslezského, Olomouckého a Zlínského kraje (zejména okresy NJ, PR a VS). Většina služeb je poskytována přímo soukromým zákazníkům, zemědělcům, farmářům, v menší míře pak stavebním firmám, popř. v rámci spolupráce s jinými podnikatelskými subjekty.

K provádění služeb využíváme traktory značky Zetor, agrotruck Mercedes-Benz Unimog, mulčovače INO, dopravní techniku Fliegl a Šich Trailers, sklizňovou techniku Pöttinger. Zemní práce jsou vykonávány za pomocí bagru JCB 2CX s četným příslušenstvím. Náš strojový park se postupně neustále rozšiřuje, abychom mohli vyhovět poptávkám našich zákazníků a provádět služby co nejkomplexněji.

Zemědělské služby poskytujeme malým farmám, soukromým rolníkům a chovatelům, kteří nedisponují potřebnou technikou nebo se jim nevyplatí z hlediska využití kupovat vlastní stroj. Jedná se zejména o kompletní výrobu sena včetně lisování, mulčování pastvin, odvoz vymlácených komodit od kombajnu, nakládání a manipulaci s hnojem, podzimní orbu a spoustu dalších činností dle vzájemní dohody.

 

Kontakt:

Michal Vavřín – Zemědělské a komunální služby, zemní práce

Starojická Lhota 23

74101 Nový Jičín

IČ: 01430262

TEL: +420 728 784 482

email: zekosluzby@seznam.cz, info@zekosluzby.cz